HAVA KANALLARI

Klima ve havalandırma tesisatlarında veya endüstriyel havalandırma ve hava ile taşıma tesisatlarında havanın nakli amacı ile hava kanalları kullanılmaktadır.Havalandırma Kanalı imalatında galvaniz, paslanmaz veya alüminyum levha ve yüksek mukavemetli, sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları ile imal edilmektedir.

ISI GERİ KAZANIM

"Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Sistemi" (IGH), büro, kafeterya, yatakhane ve sınıf ortamlarında iç hava kalitesini sağlamak, konutlarda banyo, mutfak gibi sıcaklığı daha yüksek olan iç ortamlarda ki kirli ve nemli havayı egzost edip, yatak odası ve oturma odası daha fazla oksijen gerektiren ortamlara gerekli miktarda taze hava sağlamak amacıyla ısı enerjisini geri kazanarak enerji tasarrufu sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

HAVA APAREYİ

Ekonomik ısıtma ve soğutma alternatiflerinden biri olan hava apareyi ile mevcut kalorifer tesisatından veya chiller ünitesinden çekeceğiniz suyu kullanabiliyorsunuz.Hava apareyleri Radyal ve Aksiyal olarak ikiye ayrılır.Radyal apareyler; depolar, hangarlar, atölyeler, garajlar gibi büyük hacimli yerlerin ısıtılmasında kullanılan radyal vantilatörlü duvar tipi ünitelerdir. Sıcak su, kaynar su ve buharlı kalorifer tesisatlarına bağlanır.Aksiyal Apareyleri farklı sistem çözümlerine uygun şekilde dizayn edilmiştir. Spor salonları, depo, lojistik alanlar, otopark, fabrika montaj ve üretim sahaları ile yüksek hacimli büyük binaların ısıtılması ve soğutulması amacı ile kullanılmaktadır.

HÜCRELİ ASPİRATÖR

Isıtma ve soğutma istemeyen,sadece havalandırma ihtiyacı olan mahallerde, ortam havasını temizlemek için, kullanılacak ortam havasının fizyolojik özelliğine göre, düşük veya yüksek emiş ve üfleme kapasitesine sahip, tam sızdırmazlığı sağlanmış, yüksek kalitede imal edilmiştir. Kaset filtreli veya filtresiz olarak kullanılabilmektedir. Hücreli aspiratörler monte edileceği yere, hava kanallarının durumuna, emiş ve üfleme yönlerine göre belirlenir ve imalatı gerçekleştirir.

PROBLEM YOK, TURUNÇ VAR..