Tarihçe

Firmamız doğalgaz ve mühendislik sektöründeki faaliyetlerine TURUNÇ DOĞALGAZ & MÜHENDİSLİK olarak 2015 yılında Hayrullah Mah. 33023. Sok. Tuğrahan Sitesi A Blok Altı No:18/A kurulmuş olup şahıs şirketi olarak hizmete başladı. Zaman içinde edinmiş olduğu ticari ve teknik deneyimlerini tecrübeli kadrosuyla birleştirerek müşterilerine hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı hizmetler sunmak amacıyla hizmetine devam etmektedir. Genç, dinamik ve teknik kadrosuyla siz saygıdeğer müşterilerine hizmet vermeye devam etmekten kıvanç duyuyor.

Vizyon

Ülke ekonomisinin lokomotifi olan ve her geçen gün büyüyen doğalgaz sektöründe faaliyet gösteren bireylere, firmalara ve sanayi kuruluşlarına sağlamış olduğumuz hizmet ve kalite standartlarını en üst düzeyde tutarak müşteri memnuniyetinin devamlılığını sürdürmek ve faaliyet gösterdiğimiz alandaki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak sektörde önde gelen firmalar arasında yer almak.

Misyon

Kuruluşumuz, başta Kahramanmaraş olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerinde faaliyet gösteren firmalara; doğalgaz, ısıtma ve kalorifer tesisatı, sıhhi ve teknik tesisat ile yangın söndürme sistemlerinin projelendirilmesi, malzeme temini ve uygulamaları konusunda hizmet vermektedir. Müşteri odaklı ve güvene dayalı hizmet anlayışımızla kalite standartları belgelendirilmiş ürün yelpazemizi birleştirerek ekonomik çözümler üretmekte ve müşterilerimizin  taleplerini optimum sürede karşılamaktadır.